18 Mart 2013

Türk Telekom Nakil İşlemini Yapmadı!

04.03.2013 tarihinde Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne 02124236841 Numaralı telefon Hattımın nakili için başvuruda bulundum.Aradan 2 hafta geçti ve ben halen beklemekteyim.Şu anda boş yere zaman geçmekte ve her geçen gün benim aleyhime işlemektedir.Sonuçta nakil olmayan bir telefon hattı için fatura ödemek durumunda kalıyorum.Başvuru yaptığım gün yetkililer en geç 3 iş günü içersinde nakil yapılacağını belirtti ama halen bir işlem yapılmadı.Hattımın bir an önce başvuruda belirttiğim adrese nakil edilmesini istiyorum.

Cem 92 Okunma

Cevaplar

  • Cem21 Mart 2013

    3 Gün oldu halen bir işlem yapılmadı.Boş yere para ödetiyorsunuz insanlara mecbur kalmasam coktan iptal ettirmiştim hattımı. Yazıklar olsun tam 17 gündür nakil bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Cem Giray Aktürk, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön