19 Mart 2014

Türk Telekom Nakil İşlemini Gerçekleştirmiyor!

5.03.2014 tarihinde nakil talebinde bulundum 06.03.2014 tarihine randevu verdiler.Nakil işleminin gerçekleşemediğini ilettiler.

Müşteri hizmetlerini aradım alt yapı yetersizliği var telefon kabloları yok dediler. Sonra tekrar aradım telefon kablolarının olduğunu söyledim bu sefer kutu yok dediler kutunun da var olduğunu söyledim hatta bulunduğum sitede güvenlik kamerasının TTNET'i kullandığını söyledim bir cevap veremediler.

Ardından mesaj geldi alt yapı yetersizliği nedeniyle işlemim iptal edilmiş.Site güvenliğine sorduğumda Türk Telekom'dan kimsenin gelmediğini söyledi. Hatta bir kaç ailede bekliyormuş benim gibi. Yanlış bilgilerle işlemleri uzatan Türk Telekom'dan görevini yapmasını istiyorum.

Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Mart 2014

    Hiç bir işlem yapılmadı.

  • Ali25 Mart 2014

    3 hafta oldu hala hiç bir işlem yok.Bulunduğunuz bölgede ki telekom binasına gidin diyorlar dilekçeyi verdim daha kaç kere gitmem gerek bir kutuya kablo bağlamaları için.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön