18 Şubat 2014

Türk Telekom Nakil İşlemini Gerçekleştirmiyor!

31 Ocak'ta Türk Telekom'a telefonumu nakil etmesi için başvurdum. 03 Şubat olarak bana tarih verdiler. 03 Şubatta gelmediler. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda 06 Şubat olarak tarihi değiştirdiklerini söylediler. Fakat 06 Şubat'ta da gelmediler.

Daha sonra Türk Telekom'un müşteri hizmetleri ile şikayet kaydı oluşturdum ama bir sonuç çıkmadı.
06 Şubatta tekrar nakil için başvurdum. 13 Şubat için tarih verdiler ama yine gelmediler nakile.
14 Şubatta tekrar şikayet kaydı oluşturdum. yine bir sonuç çıkmadı.Geri dönüş yapmıyorlar. Size mesaj attık diyorlar fakat mesaj yok ortada. Sizi aradık diyorlar ama kimse aramamış oluyor.

Yasemin 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sayın Yasemin Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön