29 Ekim 2013

Türk Telekom Nakil İşlemini Gerçekleştirdi Ancak 150 TL Fatura İle Birlikte!

Bir süre önce Van'dan Van'ın Edremit ilçesine ADSL hattımın naklini istedim, naklin yapılacağı yerde paketime karşılık bir paketin bulunmadığını bu işlemi ancak genel merkez ile haberleştikten sonra gerçekleştirilebileceği söylendi.

Bir süre sonra Türk Telekom Van ofisi tarafından arandım ve genel merkezden gelen olumlu mesajla naklin gerçekleştirilebileceği söylendi. Sonra 150 TL fatura ile karşılaştım, Türk Telekom ofisine gittiğimde durumu anlatığım kişi ile nakli gerçekleştiren kişi arasında da konu ile ilgili bir anlaşmazlık vardı, sonra adıma 162393**** nolu bir şikayet oluşturdular.

Ancak yaklaşık 20 gün oldu ne arayan var ne de soran? Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. (Hizmet no: 186510****)

Murat 68 Okunma

Cevaplar

  • Murat 15 Kasım 2013

    İyi günler Evet TTNET tarafından arandım ve bana yaklaşık 80 TL civarında ödeme yapılacak dendi, ancak Kasım ayında da 75 TL lik fatura gönderildi. (Nakil işleminden önce 59-62 TL arasında bir ücret ödüyordum.) Yani hala mağduriyetim giderilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön