03 Şubat 2014

Türk Telekom Nakil İşlemini 7 Aydır Gerçekleştiremedi!

Haziran 17'de Kuşadası'ndaki telefonumun, taşınmam nedeniyle Muğla Ortaca'ya nakli için başvurdum.Bugün 3 şubat aylardır altyapı yetersizliği nedeniyle ne telefon ne internet hizmeti alamıyorum. Aramadığım ,başvurmadığım yer kalmadı.

Yıl 2014 ve hala telefon bağlanamayan evler var ülkemde. Bir de Türkiye'nin en büyük fiber altyapısı diye tabelalar asıyor Türk Telekom.Ortaca Fethiye'ye, Fethiye'de İstanbul'a atıyor topu.İstanbul'un bir şey yaptığı yok.Bir muhatap da yok bu Telekom'un Muğla müdürü yok mu bu konuyu halledebilecek?Benden daha uzun süredir bekleyenlerin de olduğunu duydum.

Ersin 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Ersin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön