24 Eylül 2013

Türk Telekom Nakil İşlemimi 3 Aydır Yapamıyor!

Yaklaşık 3 ay önce taşınma sebebiyle nakil isteğim oldu. Teknik altyapı sebebiyle nakil işlemim hala gerçekleştirilemedi. Türk Telekom 444 1 444 müşteri hizmetlerini defalarca arayarak şikayetimi bildirdim ama herhangi bir sonuç kaydedilemedi.

Türk Telekom şehir müdürlüğüne başvurduğumuzda yine bir sonuç alamadık. 2013 yılında teknik altyapı sebebiyle hat taşınamaması markanın prestijini benim açımdan zedelemiştir. Üstelik aynı binada 9 daire var, bu sadece benim sorunum değil.

İşim sebebiyle internete çok ihtiyaç duyduğum için nakil işleminin bir an önce yapılmasını talep ediyorum.

Erdem 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Erdem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön