Türk Telekom Nakil İşlemim Yapılmıyor.

Yasin K. |

25 gündür malilimin yapılmasını bekliyorum. Defalarca 441444'ü aramama rağmen bir sonuç alamadım ,her defasında şikayet metni oluşturup sallıyorlar ,geri döneceğiz diyorlar ama sonuç maalesef 0 ne geri dönen var ne bilgi veren bende Telekom ofislere (dudullu) gittim. Kaydımı aldılar ilgilendilerde, 4 gün sonra aradılar online kaydınız var iptal etmeniz gerekiyor diye tamam dedik.

3 gün sonra tekrar aradılar maalesef yapamıyoruz diye. Şimdi 100 mt ye nasıl nakil yapılamıyor anlamıyorum, alt yapı sorunu diyorlar yanımdaki komşum kullanıyor anlamıyorum. Bu kadar basit birşey için 10'larca telefon ,git geller şimdide Ümraniye Telekom'a gidecekmişim sanki gidince ben yapacağım nakili.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin K.
  27 Eylül
  23:17

  Evet nihayet Telekom dan aradılar. Dinlediler bir daha ... Heee heee dediler en yakın zamanda çözeceğiz diye söz verdiler... Yeni bir telefon başvurusu yaptım bu arada 1 saate geri döndüler salı günü perşembeye randevu verdiler gelmediler tabiki cuma aradım yine aynı şeyler şikayet formu oluşturalım sizi arayacağız daha arayan olmadı olacağını da zannetmiyorum şimdi bir mağaza düşünün dünyanın parasını yatırmıştınız onca masraf yapmışsınız gecelerce çalışmışsınız ama telefonunuz yok internetiniz yok post cihazınız yok ödeme alacağız yok birde fatura gönderirler utanmadan .... Ama tüketici mahkemesi ve daha üst merci ne yapılması gerekiyorsa yapacağım .. Yeter artıkkkk !!!

 • 22 Eylül
  12:34

  Sayın Yasin BEY,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Zekeriya AY

  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 306 07 32
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri