10 Şubat 2014

Türk Telekom Nakil İşlemim Yapılmıyor

Yeni bir binaya taşınmam nedeniyle, Türk Telekoma nakil başvurusunda bulundum, ancak başvuru esnasında altyapı yetersizliğinden dolayı nakil işlemlerinin ne zaman yapılabileceği konusunda net bir bilgi veremeyecekleri, bu işlemlerin 2 ay sürebileceği gibi 6 ay dahi sürebileceği görevlilerce tarafıma söylenmiştir.

Bir taraftan da yetkililer aslında sizin binanızda bütün işlemler tamam, sadece bir kablo çekilmesi gerekir, bu da merkezdeki ödenekle ilgili gibi cevap verdiler. İki defa çağrı merkezini aramama rağmen net bir cevap alamadım. Evde de çalışan biri olmam nedeniyle, bir kablonun binaya çekilememesi yüzünden evde telefon ve internetin aylarca olmaması ihtimali çok kötü.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön