22 Ocak 2015

Türk Telekom Nakil İşlemi Yapılamıyor!

Şu an Superonline kullanmaktayım. Yeni taşındığımız apartmanda Superonline alt yapısı olmadığı için Türk Telekom alt yapısını alarak interneti kullanmak istiyorduk. İstediğimizi belirttikten bir gün sonra Telekom'dan yetkililer geldi. Telefon kablolarına bakıp bir sorun olmadığını söylediler. Fakat internet hala aktif olmadı.

Superonline müşteri hizmetlerini aradığımda 15 gün geçmesine rağmen eve gelen yetkililerin aktif olup olmadığının sisteme işlemediğini söylediler. Uzaktan aktif edeceğiniz bu olayda mağduriyetimizi ne zaman gidermeyi planlıyorsunuz? Ya da başka bir deyişle sisteme aktif olduğunu ne zaman girmeyi düşünüyorsunuz?

Murat 1.110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Murat CANDAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön