14 Ekim 2014

Türk Telekom Nakil İşlemi Sonrası Bağlantı Yok.

18 Eylül'de nakil işlemi talebinde bulundum. 1 gün sonra nakil işlemi tamamlandı, ancak o günden bu güne interneti kullanamıyorum. Bingöl'de bulunduğunuz bölgede genel çalışma var bilgisi veriliyor. Sistem arıza kaydı açın diyorum genel çalışma varken olmaz diyorsunuz. Aradan bir ay geçiyor hem kullanmadığım hizmetin parasını istiyorsunuz, hemde ilgili tarihlerde genel çalışma yok diyorsunuz. TTNET-Türk Telekom firması benimle dalga mı geçiyor? bu nasıl bir iş ciddiyetidir? ilgili fatura tutarının iptalini talep ediyorum. Haksız kazanca hayır (internete bugün dahi giriş yapamıyorum)

Ömer 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön