06 Eylül 2013

Türk Telekom Nakil İşlemi İçin Bekletiyor!

31.07.2013 tarihinde yeni evime taşındım (yeni bina). Hattımı nakil için başvurdum, apartman yeni olduğu için ve şebeke bağlantısı olmadığını için iptal edildi.

İkinci defa nakil başvurusu yaptım ve Türk Telekom ofisine gidip ayrıca apartmana şebeke bağlantısı yapılması için başvurdum. Haftalarca arayan soran, bilgi veren olmayınca bilgi almak amacıyla Türk Telekom'u aradım. Konuştuğum agent bana bilgi verilmesi için yine ve yeniden talep oluşturdu ve halen bekliyorum.

2013 yılında bulunduğum bölgede başka alternatifim yok ve ben hala Türk Telekom'un saha ekiplerinin teşrif edip bağlantı yapmasını bekliyorum. Haftalardır iletişim hakkım engelliyor.

Güven 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Güven Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön