16 Mayıs 2013

Türk Telekom Nakil Ettirdiğim İnternet İki Haftadır Bağlanmadı!

Mecidiyeköy'den Kadıköy'e taşınmadan dolayı 1 Mayıs 2013 Çarşamba günü yalın internetimi nakil ettirmek için 4440375'i aradım. 6 Mayıs'ta nakil işlemi yapıldı. Fakat internet bağlantımda sorun vardı. 9 Mayıs'da 4440375'teki yetkiliye konuyu aktardım ve arıza kaydı açtırdım. 12 Mayıs pazar günü gelebileceklerini söylediler. Öğleden önce gelmelerini rica ettim. Bana öncelik vereceklerini söylediler.

12 Mayıs'ta 09:00, 14:30, 16:00, 17:00 ve 18:00'de 4440375'ten yetkililerle görüştüm fakat ekibin geleceğini söylemelerine rağmen kimse gelmedi. Sözlerini tutmadılar. Pazar günümü harcadılar ve hiç bir geri dönüş yapmadılar. Hala internetim bağlı değil. TTNET müşterilerine değer vermiyor.

Fatih 24 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 24 Mayıs 2013

    Merhaba, Uzun uğraşlarım sonunda, 25.5.2013 Cumartesi günü saat 09:00 ve 11:00 arasında TTNET A.Ş.'nin teknik ekibi evime gelerek sorunu gideceklerini söylediler. Buradaki hassas nokta, TTNET yetkililerin yaşadığım sorunla ilgili özür dilememeleri. Görüştüğüm yetkililer sorunun kişisel olarak kendisiyle alakalı olmadığını söylediler ve sessiz kalarak şirketlerine sahip çıkmadılar. Ekip ruhunun şirkette olmadığını hissediyorsunuz. Kendilerine de açıkça belirttiğim gibi TTNET'in servis ekibi şirketin misyonuna yakışmayacak seviyede kötü hizmet veriyor ve müşteriler ile nasıl iletişim kuracaklarını bilmiyorlar. Ben, GE firmasında müşteri ilişkileri lideri olarak 92 ülkeyi kapsayan bir bölgede çalıştım. Bu sebeple müşteri ilişkilerinin nasıl yönetilmesi gerektiğini bilen biriyim. TTNET'in servis hizmeti kalitesi bende büyük hayal kırıklığı yaşattı. 28 Nisan 2013'ten beri sınırsız yalın internetimi kullanamadım ve benden kullanmadığım internetin bedelini de istediler. Kendilerinin vermediği servis sebebiyle kullanmadığım internet için bu parayı ödemek kızgınlığımı daha da artıyor. Yukarıdaki "otomatik" mesajları bana yeterli gelmiyor. Ayrıca, 444 0 375'ten aradığınız kişiler sadece sorununuzu sisteme veri olarak giriyorlar ve ekipler bu sayede haberdar oluyorlar. Fakat size sağlıklı bir geri dönüş yapılmıyor. Dediğim gibi, TTNET servis hizmeti benim için hayal kırıklığıdır. Saygılarımla, Fatih Yılmazer

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön