20 Ekim 2016

Türk Telekom Nakil Çilesi!

Uzun yıllardır eski adıyla TTNET yeni adıyla Türk Telekom üyesiyim. İstanbul'da taşındığım için hattımı nakil ettirmek istedim. Bu nakil işlemi için tam 3 kere çağrı merkezlerini arayıp talep bıraktım. İlk olarak 04/10 tarihinde aradım nakil talebimi işleme aldılar. 06/10 tarihinde aradım ''Sistemsel bir hatadan dolayı nakliniz iptal olmuş tekrar alalım dediler'' tekrar nakil kaydımı aldılar. Daha sonra arayıp''Bilmediğimiz bir nedenden dolayı iptal edilmiş nakliniz genel müdürlüğe gidin ''dediler. 11/10 tarihinde Ümraniye Genel Müdürlüğe gittim. Bana ''Bölgenizde alt yapı yetersiz, port açmamız lazım 1 buçuk 2 ayı bulur''dediler. Onu da kabul ettim dilekçe yazdım. Şimdi de arayıp sorun na zaman çözülür bilmiyoruz aboneliği ya donduralım ya iptal edelim dediler! Bu arada apartmanda herkes Türk Telekom kullanıyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışı?

Gizem 105 Okunma

Cevaplar

  • Gizem11 Kasım 2016

    Şikayetimi oluşturalı 22 gün olmuş. Buraya şikayet yazmadan önce 3 haftalık süreç var Türk Telekom ile yaşadığım. Hala ne aradılar ne bi bilgi verdiler. Ben 2 kere çağrı merkezini aradım bana''aboneliğiniz iptal olmuş''diüye bilgi verdiler. Bu süreçte ne arandım ne bilgi alabildim. Bi de üstüne üstlük en ufak bir açıklama yapmadan ''iptal olduğunu iddia ettikleri' aboneliği, m için 83 TL fatura göndermişler. Bi de dgnya çapında firma olmaktan her yere fiber döşemekten bahsediyorlar. Benim için mahalledeki bakkaldan farkı yok kurumsallık olarak Türk Telekom'un.

  • Gizem24 Ekim 2016

    En son 19/10/2016 da beni arayıp '' Binanızın altyapısı uygun değil isterseniz donduralım aboneliğinizi isteseniz iptal edelim''diyip baslarından savdıktan sonra hala aramadılar son durum ne yapılıyor ne yapabılıriz hala bilgi iletmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön