14 Eylül 2015

Türk Telekom Müşteriye Karşı İlgisizlik, Gecikme.

Yaklaşık 20 gün önce Türk Telekom' a kablolarımın değişmesi için başvuru da bulundum. Çünkü kablolar çok eski ve ekliydi ve çok alçaktan geçiyordu. Yani bir insan rahatça müdahale edebilirdi. İşe gideceğim sabah kablom da ki ekten yabancı kaçak kablo çekildiğini gördüm ve hemen şikayet ettim. 3 gün sonra geldiler baktılar ve gittiler aradan 10 gün geçti arayan soran yok ve kablolar aynı şekil duruyor.

Nuri 58 Okunma

Cevaplar

  • Nuri18 Eylül 2015

    Yaklaşık 25-25 gündür uğraştığım şikayetim için sonunda 16-09-2015 tarihinde arandım ve bana dün (17-09-215) tarihi için ekibin geleceklerini bildirdiler. Dün tekrar saat akşam 5 ten önce hala gelmediklerini belirttim işin önemini anlatmaya çalıştım müşteri temsilcisine bana her zaman ki klişe cevabı verdi: ''Talebinizi ilgili birimlere aktarıyorum''. Bakın bunlar kandırmacadır. Türk Telekom' dan hiç ama hiç memnun değilim ve bugün itibariyle ayrı ayrı aboneliğimi sonlandıracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Nuri Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Necibe DERE Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön