29 Nisan 2016

Türk Telekom Müşterisini Ti'ye Alıyor!

Yıllardır el mahkum TTNET müşterisiyim. Borçlarımı düzenli ödüyorum, TTNET'i memnun etmek için ne gerekiyorsa eksiksiz yapıyorum. 2 gün evvel internetimi taşıdım. Dün evime gelindi ve internetiniz ''tamam'' denildi. Baktım internette kıpırdanma var fakat bağlantı hızı iyice düşmüş.

Dün gece aradım TTNET müşteri hizmetlerini. Denildi ki; internet taşınma işlemi onaydan geçmemiş, netiniz açılmamış ondandır. Açılmayan netten yazıyorum ya şu an neyse!

Son iki gün içinde İskenderun Türk Telekom telefonlara bakmadığı için Belen ve daha farklı ilçelerden yardım almaya çalışıyorum. Telefon trafiği hiç bitmiyor. Bize öz yurdumuzda yabancı muamelesi ne demek bunu en iyi öğreten kurum olan Türk Telekom'dan şikayetçiyim! Müşteri temsilciliği ile defalarca görüştüm. Bizim elimizde değil diyorlar. Peki İskenderun Türk Telekom ne iş yapar ki onlar yerine sürekli sizle görüşüyorum?

Turgay 58 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 09 Mayıs 2016

    Yine Türk Telekom müşteri hizmetleri ile olumsuz neticelenen bir telefon görüşmesinin ardından buraya yazıyorum. Türk Telekom ile ilgili işlemleri hallolmayıp Türk telekom'a aklından ve ağzından geçiren saygıdeğer kardeşlerimin her bir kelimesine bütün benliğimle katılıyorum. Bu saygıdeğer kardeşlerim ne söylüyorsa 10 katını hakeden bu kuruma artık diyecek bir kelimede bulamıyorum... Devamlı şikayetlerinizi inceliyoruz diye mesaj geliyor. Sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum, kimse bir şey söylemiyor. Ben doğuda olsam koşa koşa işimi yapardınız. Batıdayız diye böyle yapıyorsunuz. Sizin kara düzeniniz elbet birgün çökecek Telekom efendi!

  • Turgay 05 Mayıs 2016

    Müşteri hizmetlerinde iki kez şikayet oluşturuldu. İki kez şikayet takip No.. verildi. Nakil onayı maksimum 1 hafta süre içerisinde verilir denildi, 1 hafta geçti gitti, değişen hiçbir şey yok! Elde var sıfır! (defalarca kez yaptığım telefon görüşmelerimi artık sayamıyorum bile). Şikayet takip No..: 1-57****03, 2-57****23. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön