04 Nisan 2013

Türk Telekom Müşterilerinin Cep Telefon Numaralarını Satıyor!

Babam cep telefonu kullanmadığı için babamın adına kayıtlı olan Türk Telekom telefon numarası ile ilgili bilgi formuna kendi cep telefonumu yazmıştım. Bu olaydan bir süre sonra telefonum zorla bir şeyleri satmaya çalışan firmalar tarafından sürekli aranıyor ve sms gönderiliyor. Arayan kişiler babamın adını veriyorlar, buda bu kişilerin telefon numaramı Türk Telekom dan aldığının kanıtı oluyor.

Hasan 325 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Nisan 2013

    BTK 21 Aralık 2011 tarihli kurul kararı ile 'bayilerde ve dış arama yapan çağrı merkezlerinde abone bilgilerinin gizliliğine ilişkin yeterli tedbir alınmaması' nedeniyle TTNet A.Ş. hakkında, '2010 yılı net satış tutarının yüzde 0,2'si olan 4 milyon 975 bin 336 lira' idari para cezası uygulandı. Şikayetimin kanıtı.

  • Hasan04 Nisan 2013

    Gönderilen cevap ifadelerimi yalanlar nitelikte ve çözüme yönelik değil. Size iftira atmıyorum beni babamın adıyla aramaları numarayı sizden aldıklarının bir kanıtıdır. Bu su götürmez bir gerçektir. Bu konuda hukuki bir delil elde edip tazminat davası açacağım. Bunu yaptığımda ne diyeceğinizi merak ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Hasan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi mail adresinize iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön