15 Mayıs 2013

Türk Telekom Müşteri Temsilcisinin Üslubundan Şikayetçiyim!

Hatlarımın kapanması için Türk Telekom merkezine gittim ve dilekçemi vermeme rağmen 2 defadır aranıyorum. Fakat az önce, 444 144 4 numaralı telefondan arayan müşteri temsilcisinin tavrına şaşırdım kaldım. Türk Telekom gibi bir firmanın böyle insanları bünyesinde barındırması da şirketin aslında ne kadar kurumsal bir işletme olduğu şüphesi içindeyim.

Ses tonunu yükselterek kabalık yapmıştır. Konuşma sırasında ses tonunu yükselmemesi gerektiğini defalarca söylememe rağmen asabileşen müşteri temsilcisi telefonu suratıma kapattı. Eğer Türk Telekom bu konu hakkında işlem yapmaz ise şirkete ait tüm hatlarımı kapatacağımı ve müşteri temsilcisi hakkında bizzat dava açacağım.

Hafize 73 Okunma

Cevaplar

  • Hafize 04 Şubat 2014

    Hiç bir çözüm bulunmadı. Türk Telekom'um kurumsallığından şüpheli bir kullanıcısıyım. Tekelinden dolayı mecburum.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Hafize Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön