21 Ocak 2014

Türk Telekom Müşteri Memnuniyetini Sağlayamadı!

Neymiş efendim akşam 7 sabah 7 cep telefonlarıyla bedava konuşmak için 31 aralık 2013 'e kadar ''ben cep telefonlarıyla bedava konuşmak istiyorum diye müracaat edecekmişim.'' müracaat etmediğim için bu kampanyadan yararlanamıyormuşum. Böyle bir pazarlama anlayışı olabilir mi? Biz senelerdir Türk Telekom ve TTNET müşterisiyiz. Sizin için bunun hiç mi önemi yok? Daha ben müracaat etmeden sizin yapmanız lazım akşam 7'den sabah 7'ye ceplere bedavayı nasıl başarıyorsunuz müşterilerinizi memnuniyetsiz bırakmayı?
Dipnot: En kısa zamanda hem Türk Telekom'dan hem de TTNET'ten ayrılacağım.

Murat 200 Okunma

Cevaplar

  • Murat 25 Ocak 2014

    onur bey 31 aralık 2013 geçtiği için hiçbir koşul olmayan kampanyaya dahil edilmiyorum.ayrıca ilk 500.000 kişiyle sınırlıymış.500.001 kişiyi dahil ederseniz sanırım zarara uğrayacaksınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön