23 Ocak 2014

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

İnternet abonesi olarak yeni taşındığım adresime nakil talebinde bulundum. Belirttikleri sürenin geçmesine rağmen halen nakil işlemlerini gerçekleştirmek üzere bir ekip göndermediler. Ayrıca Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne herhangi bir telefon numarasından ulaşmak mümkün değil.

İletişim için edindiğiniz numaralara cevap veren bir makine var ve hangi tuşa basarsanız basın bir muhatap bulamıyorsunuz. Gördüğüm kadarı ile bu sorun uzun zamandır var ve ilgilenen kimse de yok.

İbrahim 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön