03 Şubat 2014

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine de Ulaşamıyorum!

Günlerdir Türk Telekom'un müşteri hizmetlerini arıyorum ancak dakikalar geçmesine rağmen kimseye bağlanamıyorum. Şu an 15 dakika oldu hala telefon melodisi dinliyorum. 20 liralık hizmeti sonlandırmak için bir o kadar da fatura ödemek çok mantıklı.

Gürkan 27 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan11 Şubat 2014

  Sorunum çözülmeden cevapsız bırakıldı!

 • Gürkan03 Şubat 2014

  Telefonla bana ulaşan hanım efendi, borç olması durumunda telefon hattının dondurulmasının* mümkün olmadığını belirtti.

 • Gürkan03 Şubat 2014

  Telefonla bana ulaşan hanım efendi, borç olması durumunda telefon hattının kapatılmasının mümkün olmadığını belirtti. Şimdi aşağıdaki linkteki 3. maddeye göz atıyoruz. http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/MusteriHizmetleri/TelefonIslemleri/HatDondurmaBasvurusu/ '3.Ödenmemiş fatura borcum var, Hat Dondurma yapabilir miyim? Ödenmemiş fatura borcunuz olsa da sizlere hat dondurma işlemi yapabiliyoruz. Ancak hat dondurmanın başlamasından sonra 2 ay içinde tüm borçlarınızı ödemeniz gerekmektedir. 2. ay sonunda ödenmemiş fatura borcunuz olursa hattınızı yeniden kullanıma açıyoruz.' Acaba Hanım efendi mi yanlış yapıyor yoksa Türk Telekom'un resmi web sitesi mi?

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın Gürkan Tuğsan T. , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön