08 Nisan 2013

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olamıyormuş!

Türk Telekom u arayarak (07.04.2013 18:43-G. hanım) müşteri hizmetlerinden faks kurulumu ile ilgili olarak yapmamız gereken ekstra bir işlem var mı diye sorduğumuzda ; müşteri hizmetlerinin bize karşı cevabı çok enteresan :

Bir sonic ( yazılışının bu olup olmadığını bilmiyorum) firmasının sözleşme şartlarını yerine getirmemesinden dolayı ses hizmetimiz kapatılmıştır ve size destek veremiyoruz sizin en yakın Türk telekom müdürlüğüne gitmenizi rica ederiz.

Biz Türk Telekom'a gidip üyelik sözleşmesi yapıyoruz. geliyorlar hattı bağlıyorlar. ve neticede sonic firması kimse onlardan dolayı olayı kestirip atıyorlar. çok enterasan ya. konunun bizimle ne alakası var dediğimizde ise bir cevap yok.

Muhammet 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Muhammet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön