06 Mayıs 2013

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Ben yıllardır Türk Telekom abonesiyim. Beni 01.05.2013 saat yaklaşık olarak 19:40 sularında 444 1 444'den arayıp her yöne saat sınırı olmaksızın 1.000dk ücretsiz bakın ücretsiz olduğunu üzerine basarak sordum ve evet cevabını aldım. Fakat bu kampanyanın belli bir ücret karşılığında olduğunu öğrendim. Beni arayan bayan müşteri temsilcisi adını unuttum. Kişi hakkın gerekli işlemler yapılmadığı taktirde aboneliğim iptal ettirip yasal yollara başvuracağımdan emin olabilirsiniz. En kısa zamanda bana dönüş sağlanmasını rica eder. Tatsızlık yaşanmamasını açısından.

Bekir 112 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 11 Temmuz 2013

    Turk Telekomu tercih etmemin tek nedeni bilinçsizce imzaladığım tahadduttür. Bu tahaddüt bitsin asla ve asla Turk Telekom VE TTNET gibi şirketlerle çalışmayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Bekir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön