27 Ekim 2016

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ve Teknik Servisi Sorunları Çözmüyor Muhatap Bulamıyorum!

TTNET internet kullanıcısıyım. 21.10.16'da internet bağlantım koptu. Müşteri hizmetlerini aradım bir gün sonra sorun çözüldü ana santralde bir sıkıntı olduğu söylendi. İnternetin geldiği aynı gün tekrar bağlantı koptu. 22.10.2016'dan bugüne halen sorun çözülmüş değil. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım sorunuma bir çözüm bulmuyorlar. En son iç tesisat problemi diye bir şey uydurdular. Oturduğum bina henüz bir yıllık bir bina ve tesisat tamamen yeni.

TTNET'i ilk bağlattığım zamanda bir hafta iç tesisatta problem var diye bekletmişlerdi. Ancak işinden anlayan adam akıllı bir teknik servis gelip bakınca bina ana santralinden evime yapılan internet bağlantısının yanlış yapıldığı ortaya çıktı. Şimdi binada yeni internet bağlatanlar olmuş. Yine aynı problem yeni internet bağlamaya gelen ekip benim kabloları değiştirip yanlış bağlamış. Bu durumu TTNET'e anlatamıyorum arkadaş!

Yalçın 163 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın16 Kasım 2016

    Hizmetleri arasında bir iletişim sorunu var. Müşteri hizmetleri ne söylerse söylesin teknik ekip bildiğini okuyor. TTNET i kimseye tavsiye etmiyorum. Müşteri memnuniyeti ve ilgi hiç yok. taahhüdüm biter bitmez zaten kapatacağım interneti.

  • Yalçın16 Kasım 2016

    Evet arkadaşlar sonunda sorun çözüldü ve tahmin ettiğim gibi iç tesisatta herhangi bir problem olmadığı ortaya çıktı. Binama gelen ana hat portuna internet sinyalinin gelmediği anlaşıldı ve sorun zor da olsa çözüldü. Bu süreçte sorunu çözen teknik servisin bana verdiği bilgi söyledir: daha önce arıza kaydıma sorunu çözmek için gelip benimle iletişim kurmayan, kapıyı açtıramayan ya da sorunu çözemeyeceğini anlayan teknik ekip hiç uğraşmaz iç tesisat arızası var olarak arıza kaydını sonlandırır ve gider bilgisini verdi. Ayrıca 10 gün TTNET hat probleminden kaynaklı kullanamadığım internetin parasını ödettikleri gibi ayrıca mecburen Elit Hizmet adını verdikleri hizmeti satın almak zorunda kaldım. Elit hizmet ekibi için müşteri hizmetlerinden randevu aldığım saatten 1 saat geç geldi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön