24 Nisan 2013

Türk Telekom Muhatap Bulunamıyor!

Ev telefonumun tarifesini daha uygun koşullarda değiştirmek istediklerini söylediler. Anlattıkları kadarıyla avantajlı olduğunu düşündüğüm tarife için onay verdim. Ancak daha sonra araştırdığımda, eksik bilgi verildiğini farkettim. 1 gün sonra İptal etmek ve eski tarifeme dönmek istediğimi belirttiğimde, iptal için aranacağımı söylediler ve şikayet dilekçe numarası verdiler.1 haftadır beklememe rağmen dönüş olmadı. Benim aramalarımda da muhatap bulunamıyor. 28 Nisan'dan sonraya kalırsa 1 yıl taahhüt başlamış olacak. Muhtemelen bunun için geciktiriyorlar.

Nermin 216 Okunma

Cevaplar

  • Nermin29 Temmuz 2013

    standart hat-tan ev avantaj100 için tlf ile arandım bana söylenen ev avantaj 100 için ücret düşürüldüğü 1 yıl boyunca 12.5 tl ödeyeceğim di. ben de bu tlf kullanmıyorum sadece dışardan gelen tlf için açık tutuyorum bir yıl boyunca hangi fiyat uygunsa ona geçmek istediğimdi.fakat bir gün sonra öğrendimki 6 ay düşük ücret daha sonra ödeyeceğim standart hattaki ödediğimden daha fazla idi -bir sene ödeme toplamı bana daha pahalıya geliyordu .sizce ben bu hattı kabul mu etmişim.daha sonra tekrar kendi hattıma geçtim.ve anlaşmayı bozduğum için 2 ay ceza ödedim.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Nermin Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön