09 Temmuz 2015

Türk Telekom Mecburi Paket Sorunu!

Evimde sabit hat bulunmakta ve mecburi olarak Ev avantaj 100 paketini kullanmaktayım, ben herhangi bir paket kullanmak istemiyorum ve vergiler dışında sadece konuştuğum kadar ödemek istiyorum ama böyle bir şeyin mümkün olmadığını illa ki bir paket kullanmam gerektiğini belirtiyorlar. Hangi mantıkla bana bu dayatılabilir eğer bu şikayetim giderilmezse Tüketici mahkemelerine gideceğimi bildiririm.

Ayrıca telefon görüşmesi sırasında Türk Telekom yetkilisi dilerseniz 444 1 403 No.lu kampanya hattını arayabileceğimi söyledi, bu sanırım böyle sesi çıkan müşterilere zorda kalındığı zaman söyleniyor ama aradığımda telefon açılmıyor ulaşmak mümkün değil. Konunun acilen çözüme ulaştırılmasını rica ederim.

Oguz 114 Okunma

Cevaplar

  • Oguz15 Temmuz 2015

    Tekel olmuş bir firma maalesef, milleti sömürüyorlar...

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Sayın Oğuz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön