15 Eylül 2014

Türk Telekom Mağdur Oldum.

Ağustos 2013'de İst.Kadıköy'de bulunan Türk Telekom ofisine gidip adıma kayıtlı telefonumu kapattırmak için gittiğimde benimle ilgilenen görevlinin bana kapatma yerine 6 ay dondurma istediğim zaman tekrar açabilme kolaylığı sağlayacağını 6 ay sonunda otomatik olarak hattın kapanacağını söyleyerek bu şekilde yapmamı tavsiye etti.

Eylül 2014 tarihinde cebe gelen aramada T.Telekom hukuk bürosu olduğu Telekom'a 250 tl ödenmemiş borcum bulunduğunu yasal işlem başlatacaklarını söyleyen bir bayan, bende böyle bir borç olmadığını o hattı kapattığımı ve kullanmadığımı söylediğim halde itirazımı Telekom'a yapmam gerektiğini söyledi, itirazım reddedildi. Bana msj meal ya da tel.ile bilgi verilmedi. Mağdur oldum.

Kenan 310 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 27 Eylül 2014

    bu şekilde kazanc saglaması hiç yakışık almadı..

  • Kenan 27 Eylül 2014

    firmanız bana hiçbirşekilde yardımcı olmamış yapılan haksızlığa göz yummuştur bende size hakkımı helal etmiyorum..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2014

    Sayın Kenan AYDIN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön