19 Mart 2014

Türk Telekom Mağdur Ediyor!

Ankara'da bir Kamu kurumuna ait lojmanda oturuyorum. 4971*** no'lu telefonum yıllardır site içinde kullanıma açık olup, şehir içi ve şehirler arası görüşmeye kapalıdır. Aylık olarak şimdiye kadar 1.5 TL civarı bir ücret ödemekte idik. Ocak 2014'ten beri 26.25 TL, son olarak da 28 TL'lik fatura gelmeye başladı.

Kurum hata olmuş düzeltilecek faturaları ödemeyin diyor; Türk Telekom ise her ay fatura göndermeye devam ediyor, kime inanacağımızı şaşırdık. Tarifemiz faturada Kamuya özel her yöne 100 olarak görünüyor. Bizim böyle bir değişiklik taahhüdümüz olmadı ki. İleride daha fazla mağduriyet olmaması için konunun bir an önce çözülerek tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Raşit 147 Okunma

Cevaplar

 • Raşit24 Nisan 2014

  Problem hala çözüm bekliyor.

 • Raşit08 Nisan 2014

  Şimdiye kadar Türk Telekom'dan ne arayan ne soran var. Fatura her ay gelmeye devam ediyor,üstüne üstlük fatura 31.25TL'ye çıktı. Sanırım Tüketici Hakem Heyetine başvurmaktan başka çare kalmadı.

 • Raşit22 Mart 2014

  Henüz daha kimse arayıp, sormadı. Bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

  Sayın Raşit Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön