06 Şubat 2014

Türk Telekom Kusurlu Ürün Sattı!

Ankara Ulus Türk Telekom müdürlüğünden 17/01/2014 tarihinde 36 ay taahhütle Asus marka notebook aldım. Ürün aldığım günden itibaren aşırı şekilde yavaş ve wifi kopmaları oluyordu güncellemelerle düzeleceğini düşünerek herhangi bir işlem yapmadım fakat sorunlar düzelmediği gibi yenileri çıkmaya başladı.

Devamlı wifi kopmaları donmalar performans düşüklüğü içten gelen tıkırtılı sesler işlemleri yarıda bırakmalar artmaya başladı. CD yeri kapağı zor kapanıyor bazen tutmuyor. Ekran kenarlarında ışık yansımaları parlamalar mevcut. Ekranda iki beyaz bir siyah noktalar görülmekte.Ekranın bulunduğu kapak hafif oynadığında bile görüntüde dalgalanmalar oluyor vs sorunlar.

Ercan 83 Okunma

Cevaplar

  • Ercan17 Mart 2014

    ürün yok faturalarımda hala ürün bedeli alınıyor dönüş yapmanızı bekliyorum

  • Ercan15 Mart 2014

    Geri dönüş hala yapılmadı. Bekliyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Ercan KOCAMAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön