08 Mayıs 2013

Türk Telekom Kurumsal Tarafından Mağdur Edildim!

Türk Telekom Kurumsal firması olan Vizyon Bilgi Teknolojileri - A. K. tarafından aralık ayında 15 şirket hattımızın 3'ünü Her yöne 600, 12'sini Biz 100 tarifesine geçirdik. Bu hatların hepsi aynı havuzda olacak şekilde anlaştık. 3 adet her yöne 600 tarifesi aldığımız için 3 adet avea hattı hediye edildi. Avea hatlarda her yöne 300 dk 5 tl ücretli ve 7 tl daha ödeyerek 900 dk daha alabileceğimiz, sınırsız internet 10 tl şeklinde vaadler oldu.

Halen daha şirket hatlarım aynı havuza alınmadı, Avea hatları 5+7=12 tl olacakken 22 tl civarına çıktı. Sabit hatlarda her yöne 1800 dk olmasına rağmen gsm aramalarım ücretlendiriliyor. onlarca kez şikayet ettim ilgilenen yok.

Erkan 122 Okunma

Cevaplar

  • Erkan17 Mayıs 2013

    Türk telekom tarafında hala bir çözüm yok. Bırakın çözümü aramıyorlar bile... Yazıklar olsun size...

  • Erkan10 Mayıs 2013

    Evet iki gün oldu arayan soran yok... Faturaların son ödeme tarihleri geçiyor ama??? Ya da bir sonraki fatura dönemine girmemizin Türk telekom açısından hiçbir zararı yok nasıl olsa!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Erkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön