17 Eylül 2013

Türk Telekom Kurulum İçin Gelmediler!

Başka firmaya Yalın ınternet başvurusu yaptım. 1 hafta önce pazartesi günü cuma günü Türk Telekom'dan bir yetkili aradı. Adresi teyit etti. Sabahın 9 unda aradı. Hattı bağlayacaklarını söyledi. Ekstra ücret karşılığında daireye kadar çekileceğini kabul etmem halinde, imza atmam gerektiğini söyledi. Kabul ettim.

Akşam 7 ye kadar bekledim. Gelen giden olmadı. Sırf bu yüzden akşam 7 ye kadar evde beklemek zorunda kaldım. Cuma, cumartesi, pazartesi, salı aramadan sonra tam 4-5 gün oldu. Hattımı bağlamadılar.

Numan 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Numan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön