15 Ocak 2014

Türk Telekom Kullanmadığım Hizmetin Fatura Ödemeleri.

Ev telefonumuzu uzun süreli kesilmelerden dolayı kullanamadık. Dolayısıyla internetimizi de kullanamamış olduk. Problemin müşteri tarafıyla alakası olmayıp tamamiyle Türk Telekom'un gecikmesinden ötürü olduğunun bilgisine geçmiş arıza kayıtlarımızdan ve konuşma datası geçmişine bakarak görebilirsiniz.

İnternet sağlayıcım smile adsl. Kendileriyle görüştüm bu konuyu , gerekli düzenlemelerin Türk Telekom tarafından yapılacağı söylediler. Şimdi sorum şu:

- Benim 3 hafta yaşamış olduğum telefon/İnternet kesintisi faturasını bana çıkartacak mısınız ?
Normalde 48 saat içersinde çözümlenmesi gereken arıza haftalarca sürdü.
Alamadığım hizmetin parasını ödemeyeceğim.

Tolga 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın Tolga Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön