06 Eylül 2013

Türk Telekom Köyümüzün Dünya İle İrtibatı Maalesef Yok!

Çanakkale'nin Yenice ilçesine bağlı Armutcuk köyüne internet ve telefon hizmeti alt yapı sorunu ve uzaklık bahane edilerek hizmet götürülmemektedir. Günümüz şartlarında önemli bir kurum olan Türk Telekom'un bu problemi acilen çözmesi gerekmektedir.

Ayrıca Avea, Turkcell, Vodafon'da aynı köyde hizmet vermemektedir. Hiçbir iletişim operatörü çekmemektedir. Gerekli şikayetleri yapmama rağmen defalarca dönüş alamadım.

Yardım ederseniz çok memnun kalırım.
Köy halkı adına oluşturulmuş bir şikayettir...

Yasin 59 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 06 Eylül 2013

    umarım düzelir köyün öğretmeni olarak sıkıntılarını gördüm köy halkının sorunlarını dile getirmeye çalıştım. Günümüz teknolojisinde doğunun en ücra köşelerinde hizmet verilebilirken batıda Çanakkale gibi bir ilin köyünde iletişim sorunu yaşamak hayal kırıklığı resmen. Telekom alt yapı ve uzaklık sorunlarından dolayı hizmet verilemediğini söylüyor bana. ulaştım yenice Telekom yetkililerine bu cevabı aldım. mümkün değil hocam yapacak bir şey yok. bakalım neticeyi burada paylaşacağım olumlu yada olumsuz. Telekom'un büyüklüğünü göreceğiz bakalım. hayırlı çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yasin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön