31 Mart 2015

Türk Telekom Konya Arıza Ekibi Telefonumun Arızasını Yapmıyor!

Konya Ali Ulvi Kurucu Mah. Parmak Cad. No.: 41 Adresinde kayıtlı 0332******* no.lu telefonumu bile bile arızasını yapmıyorlar.
Her ay ya da iki ayda bir neredeyse telefon 15 gün kapalı kalıyor geliyorlar yapamadık deyip gidiyorlar. Yapamıyorlarsa o iş de neden çalışıyorlar.
İki senedir belki daha fazla telefon her ay mutlaka arıza verir ve neredeyse 15 günde zor yapılır oda bayağı bir mücadeleyle! 4441444' le bayağı bir senli benli olduk. En son olaylarda benim telefonu yapıyorlar komşunun kini bozuyorlar. Komşunun kini yapıyorlar benimkini bozuyorlar.
Bizimle kimse ilgilenmiyor!

Ali 296 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2015

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön