29 Nisan 2013

Türk Telekom Kazanmakmak Programı!

224697**** nolu hattımın mart 2013 dönemine ait Türk Telekom kazanpuanları yüklenmemiştir.Konuyla ilgili 4441444 e bıraktığım şikayet kaydından herhangi bir sonuç alamadım.Gerekli yüklemenin yapılmasını istiyorum.

Gokhan 77 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan 29 Nisan 2013

    Tarafıma gerekli bilgilendirme yapıldı,fakat halen problem çözülmüş değil çünkü ay içinde kullanılan dakikaların yarısı puan olarak yükleniyordu bunun yüklemesi yapılmamış,sadece fatura tutarı kadar yükleme yapılmış bu tutarda 25 kazanpuan.Mart 2013 dönemine ait kullanılan dakikaların yarısı kadar puan yüklemesi daha yapılması gerekmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Gökhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön