17 Kasım 2014

Türk Telekom Kapatmış Olduğumuz Telefonumuzun Borcu Çıktı!

Telefonumuzu iki yıl önce babam İskenderun Türk Telekom Müdürlüğüne gidip kapatma beyanında bulundu, çalışan personel telefonumuzu donduruyor. Babam altı aylık süre zarfından gelmez isem telefonumun kapatılmasını istiyorum şeklinde beyanda bulunuyor, ilgili personel bunu onaylıyor babam buna dayanarak bir daha gitmiyor ve ev telefonunu kaldırıyor.

Aradan iki yıllık süre geçtikten sonra mahkeme kararıyla borcunun olduğu ve ödenmesi yolunda alınan karar eve gönderiliyor. Kapatılması talimatı verdiğimiz telefonumuza nasıl borç gönderiliyor ve iki yıllık süre zarfında borçla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmadı mağduriyetimizin giderilmesi mahkeme kararıyla ödenen paranın iadesi istiyoruz.

Mert 216 Okunma

Cevaplar

  • Mert21 Kasım 2014

    Şikayetim ilgili bir şey yapılmadığı gibi bilgide verilmedi konuyla ilgili olarak.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Mert Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön