19 Mart 2013

Türk Telekom Kapatılmayan Hattım!

2011 yılında sadece internet için kullandığım hattı tayinim çıkması nedeniyle borcunu ödeyerek kapattırdım. Ancak bugün elime bir ödeme emri geldi 199,15 TL'lik bir borç. Ben hattı kapattırırken tekrar tekrar sordum borcun bittiğini belirttiler üzerinden iki yıl geçmiş bana şimdi ulaşıyorlar. Madem benim kalan borcum vardı bunu 199 TL borç olunca mı bildiriyorlar. Ben hattımı kapattırıp borcumu ödediğimi nasıl kanıtlayacağım.

Zuhal 87 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal19 Mart 2013

    evt bugün ulaştılar ama çözüm ne hiçbir şey. 18 ay önce tayinimin çıkması nedeniyle kapattırdığım hattımı bana sormadan dondurup aktif hale getirmişler ve benim olmadığım adrese tam 10 adet fatura tahakkuk ettirmişler. nasıl oluyor da bir fatura dahi ödenmediğinde kapatılan hat 10 ay boyunca fatura düzenlenip gönderilebiliyor. Onca ay bana ulaşılamıyor ama icra takibi başlatıldığında anında tebligat elime ulaşabiliyor. Adliye çalışanı olarak haksız kazanç sağlamaya yönelik bu davranış yüzenden suç duyurusunda bulunacağım. bu şekilde o kadar çok insan mağdur ki. sektörde tekel olması insanlar üzerinden haksız kazanç sağlacağı anlamına gelmez. Herkes suç duyurusunda bulunursa bu şekilde kendi kafalarına göre davranamazlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Zuhal Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön