11 Nisan 2013

Türk Telekom Kapatılan Hatta Aylar Sonra Fatura Geldi!

Bir zamanlar Türk Telekom abonesi idik malum herkesin yaptığı gibi sabit ücret ödememek, evdeki herkeste cep telefonu olması gibi nedenlerle 0228 434 ** ** nolu hattımızı kapattık fakat aylar sonra Türk Telekom'dan nedenini bilmediğimiz 135 tl lik bir fatura aldık.

Gittik Türk Telekom bayisine derdimizi anlattık yetkilinin söylediklerine hiçbir anlam veremedik. ve bu durumu hat kapatma cezası olarak algıladık. Türk Telekom'dan tarafımıza haksız olarak yansıttığı faturadan dolayı aile olarak şikayetçiyiz. bu parayı ödemek istemiyor bir çözüm bulmasını istiyoruz.

Üzeyir 114 Okunma

Cevaplar

  • Üzeyir15 Nisan 2013

    Emine Hanım teşekkür ederim.Sizden cevap bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Üzeyir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön