15 Mayıs 2013

Türk Telekom Kapanan Telefonum Borcu Ödenmesine Rağmen Açılmadı!

Ev telefonumun borcundan dolayı farklı sebeplerden kapanmıştı. Ben geçen hafta 09/05/2013 tarihinde borcu ödedim. Ama bugün 15/05/2013 tarihinde halen açılmadı.
Pazartesi (13/05/2013) aradım müşteri hizmetlerindeki bayan bana arıza kaydı açmış. Aradılar beyefendi telefonunuzda bir arıza yok siz merkezi arayın dediler. Pazartesi (13/05/2013) yeniden kayıt oluşturduk. Ama halen dönen olmadı.

Açma kapama parası olarak 19 tl gibi bir para alacaklarını bildiren bir mesaj gönderdiğinizi hatırlıyorum.Ama bu Ttnet de olabilir. Madem bir tuşa basıp hat kapatmayı marifet sanan sizler neden borcumuz olmadığından bu tuşa basmakta bu kadar ilgisiz oluyorsunuz.

İbrahim 5.878 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim21 Mayıs 2013

    Bu şikayetten sonra üçüncü talepte sorunum çözüldü. Ama yavaş çalışan bir altyapısı var. Tahütüm ttnet üzerinden bu yıl son buluyor. Bitince bu şirketle olan tüm bağımı koparacağım. Alternatiflerin çoğaldığı bu dönemde kimse vazgeçilmez değildir.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İbrahim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön