04 Eylül 2015

Türk Telekom Kapalı Telefonlarıma Fatura Kesmişler.

2013' te dükkanıma telefon bağlatmıştım, dükkanı kapattıktan sonra borcum olduğu söylendi taksitlendirip ödedim ve oradaki memura bundan sonra fatura gelip gelmeyeceğini sordum oda artık telefonun kapandığını gelmeyeceğini söyledi buradan yazdıktan sonra Genel Müdürlükten arandım, oradaki memur arkadaşın dediklerini söyledim oradan herhangi bir prosedür varsa yapayım dedim, o da bana gerek yok telefonun kapandı dedi.

Bugün sabah beni Urfa Telekom aradı borcunuz var diye bende yine anlattım memurun yanlış bilgi vermesinden dolayı benden kullanmadığım iki yıldır kapalı olan hattan yana para istiyorlarmış. Hizmetleri aramıştı şimdi 94.5 TL'lık borç 130 TL olmuş, bende yasal hakkımı arayacağım büyük bir kurumun.

Ertuğrul 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın Ertuğrul Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön