05 Aralık 2014

Türk Telekom Kapalı Olanan Hattımıza Fatura Gelmesi!

20 yıldır kullanmış olduğumuz Türk Telekom sabit hattımızın 6 aydır kullanıma kapalı. Sebebi oturmuş olduğumuz mevkinin etrafında ki binaların yenilenmesin dolayı kabloların kopmasıdır. Yaklaşık 2 yıldır süren yenilenme çalışmasında bir çok kez kablomuz kopmuş ve en uzun 2 ay içinde yenilenmiştir.

Fakat 6 ay önce yan binamızın yıkım çalışmasında kablolarımız tekrar kopmuş olup 6 aydır defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen kimse ilgilenmemiştir. Telefon hattımıza ait hat kutusu ve kablolar yerdedir (fotoğraf olarak vardır). Hiç kullanım yapmadığımız hattın 40 TL ile 50 TL arası faturalar gelmektedir. Aynı zamanda alt yapısını Türk Telekom'a ait olan Superonline internet kullanamıyoruz.

Eda 1.138 Okunma

Cevaplar

  • Eda11 Aralık 2014

    Pelin hanım, bugün sizden almış olduğun sesli mesajla şikayetimin olumlu yönde sonuçlandığını öğrendim. fakat 444 1 444 nolu telefonu aradığımda erhangi bir sonuç olmadığını sylediler. konuyla alakalı net bişey öğrenemedim. Bilginize.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın Eda Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön