11 Eylül 2013

Türk Telekom Kapalı Hatta Fatura Kesiyor!

Ocak 2013'te adresimi değiştirdiğim halde hattıma her ay telefon ve internet ücreti olarak haksız yere benden ödeme talep ediliyor. Ben hattımın dondurulması diye bir şey varmış ya dondurun yada kapatın diye başvurduğumda önce ödeme istediler.

Çalışmayan bu hatta hem telefon kapalı hem internet kapalı neden hala ücreti çalışıyor? Adreste de değilim çok oldu taşınalı. Haksız yere hizmet etmeden kapattıkları telefona neden para yazmaya devam ediliyor? Ben itiraz ediyorum.10 aydayız hem internet hem telefona her ay 65 TL veya 75 TL yazmaya devam ediyor.Türk Telekom'dan şikayetçiyim.

Ali 65 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Ekim 2013

    türk telekom taşındığımız halde kapalı hatta para yazıyor insafsızlık yahudioyunları .eskiden kapatıldığında parasıdeğişmezdi hizmeztetmeden faturada gelmezdi türklerdeyken. şimdiyahudilere satılmış haksızyere paraalmaya devamediyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön