19 Ağustos 2013

Türk Telekom Kapalı Hatta Fatura Kesiyor!

Mayıs 2013 tarihinde 322429**** nolu hattımızın kapatılma dilekçesini verdiğimiz halde, ilgili tüm borçlarımızı ödediğimiz halde Türk Telekom hattımızı hem kapatmamış, hem fatura kesmiştir. Türkiye'de Sabit telefonu olan tek hane benim galiba. Telefonu babamın üstüne yaptım, bilgileri hat kullanıcısı olarak bana vermiyorlar, hemde o gariban insanların kapatma dilekçelerini sisteme almıyorlar.

Defa'atle babam beni aramalarını sorunlarını benimle çözmelerini söylediği halde hem aramıyorlar, adamcağız defaatle aramalarında kapatın dediği halde kapatmamışlar. Bana da bilgi vermiyorlar. Türk Telekom'u Ombudsman'a şikayet edeceğim.

Abdulkadir 97 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkadir 05 Eylül 2013

  Konu ile ilgili en ufak bir gelişme olmamıştır. Türk telekomu kınıyorum.

 • Abdulkadir 20 Ağustos 2013

  oLAYIN ASLINI TELEKOM BAYİİNDEN ÖĞRENDİK, TELEKOM KENDİ KENDİNE DİLEKÇEMİZE RAGMEN TELEKOM AÇMIŞ,SELÇUK KAHRAMAN DİYE BİRİNİN ADINA SONRA TEKRAR KAPATMIŞ,SONRA TEKRAR AÇTIRMIŞLAR...FATURAYI BENDEN TAHSİL ETMEYE ÇALIŞIYORLAR...

 • Abdulkadir 19 Ağustos 2013

  YA allah aşkına bu klasik cevapları boşverin. Benim telefonu arıyorlar...kulağı duymayan 70 yaşındaki adamdan bilgi istiyorlar...sonrada sizi aradık cevap verdik diyorsunuz....Allahtan ölüm ötesi hayat var,hakkımızı helal etmiyoruz...BU ne yaman oyundur,kapatmamak için kırk takla atılmasını anlayamıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

  Sayın Abdulkadir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön