15 Mayıs 2013

Türk Telekom Kampanyaya Katıldığım Halde, Katılmamışım Gibi Gösteriliyor!.

26.03.2013 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerinden aradılar. "2 Ay Ücretsiz, 10 Ay indirim kampanyası"ndan yararlanmak isteyip istemediğimi sordular. Ben de kabul ettim, ve ek olarak NET LİMİTSİZ PLUS pakete geçmek istediğimi söyledim.

Geçtiğimiz haftalarda 1 kez daha aradılar ve yine aynı kampanyadan söz ettiler. Ben de kampanyanın şartlarını zaten daha önce kabul ettiğimi, bu kampanyadan yararlandığımı söyledim. Fakat operatör kampanyadan yararlanmadığımı söyledi.

Şikayet kaydı oluşturdum. Şimdi de şikayetim hakkında aramadıkları halde, arayıp bilgilendirdiklerini söylüyorlar. Üstelik bir de 98 liralık bir faturam olduğunu, ödemem gerektiğini söylüyorlar.

Yiğit 186 Okunma

Cevaplar

 • Yiğit 02 Mayıs 2014

  Aradan yaklaşık 1 yıl geçmesine rağmen TTNET susmaya devam etmiş ve beni mağdur etmiştir. Aldıkları 93 Lira'nın üstüne yattıkları gibi, şikayet kaydımı da silmişler. TTNET'in bu paragöz politikalarını kınıyor, en kısa zamanda kime hizmet ettiklerini hatırlamalarını diliyorum.

 • Yiğit 14 Haziran 2013

  Bugün şikayetimin kontrolü için TTNET'i aradım. Olayın çözüldüğünü, benim haksız olduğumu kabul ettiğimi söylediler. Beni bu konu hakkında bilgilendirdiklerini, faturayı ödemem gerektiğini kabul ettiğini ekledi operatör. Bana bilgilendirme amaçlı bir telefon gelmedi. Bu hayali telefon görüşmesinde hiç bir şey kabul etmediğim gibi hala bana kesilen 93 liralık fatura ve buna ek olarak sonradan kesilen 65 liralık faturada hiç bir sorumluluğum yoktur. TTNET yanlışını kabul etmemeye devam ediyor. Ve benim kampanyaya geçtikten sonra neden 5 dk sonra bu kampanyayın iptal edildiğini açıklayamıyor. 26 marttan beri devam eden bu inceleme süresince hala hiç bir şey yapmamaya devam ediyor. Buna ilaveten daha önceki konuşmamda görüştüğüm "Fatma" adlı operatör (sicil no: 12993) istediğim zaman ona bağlanabileceğimi, onunla muhattap olacağımı söylemişti. Halbuki bugün aradığım operatör bu şahsa bağlayamayacağını söyledi. TTNET beni oyalamaya devam ediyor.

 • Yiğit 21 Mayıs 2013

  Şikayetimden uzun süre geçmiş olsa da, ölçülü bir bilgilendirilme yapıldı. Tabi eminim bir çok şikayet vardır ve hemen sıra gelmiyor. 26 mart tarihinde kampanyaya geçtiğim, fakat 5 dakika sonra bunun iptal edildiği söylendi. Mağduriyetim bu yüzdenmiş. Son olarak ses kaydı dinlenerek bir neticeye varılacak.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön