05 Aralık 2013

Türk Telekom Kampanyam İptal Olmuş!

Kuşadası/Aydın' dan İzmir'e taşındım. TTNET internet amacı ile kullandığım telefon hattımı taşımak istedim. Firma değişmedi, sadece hattı taşıdım ve telefon numarası değişti. Ancak daha sonra ödenmemiş fatura adı altında borç yazısı gönderdiler. Bayi bana şehir değiştiği için kampanyanın iptal olduğunu söyledi.

Küçük yazılar halinde bir yerde yazar ya da yazmaz bilmiyorum ama aynı firma ile çalışmaya devam ederken bu denli bir şey yaşamak bana sadece yanıltıldığımı hissettirdi. Eğer Türk Telekom'un bu tarz prensiplerle para kazanmak gibi bir vizyonu varsa eminim kazanacaklarından fazlasını ve hatta daha fazla müşterilerini kaybedeceklerdir. Zira 7-8 yıldır çalıştığım firmadan artık şüphe duyuyorum.

Hakan 58 Okunma

Cevaplar

  • Hakan11 Aralık 2013

    Firma temsilcisi nazik ve açıklayıcı davrandı, ancak tek çözüm yollarının, beni, kendi kuralları konusunda ikna çabaları olduğunu gördüm.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Sayın Hakan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön