29 Ağustos 2013

Türk Telekom Kampanyalarını Yanlış Anlatıyor!

Faturaları cep telefonlarımıza göndermesini biliyorsunuz neden kampanyaların sona erdiğini veya kampanya sürelerinin değiştiğini müşteri hizmetlerini arayıp yardımcı olunmasını gerektiğini belirtmiyorsunuz?

Bugün Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım ve faturamın yüklü miktarda geldiğini ve benim görüşmelerimin akşam 7 sabah 7 tarifesi dışında yapılmadığını söyledim. Bana o kampanyasının bittiğini tekrar aktif hale getirmek için 444 1 444'ü arayıp aktif hale getirmem gerektiğini, aramadığım için aktif hale getirmediğim için faturamın bu kadar yüklü olduğunu söyledi.

Gerekirse kapattıracağım hem internetimi hem de aboneliğimi. Kötü reklam kötü iş unutmayın.

Beyza 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Beyza Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön