20 Mart 2013

Türk Telekom Kampanyadan Faydalanamama!

İnsanların gözüne baka baka saf yerine konması hoş değil hanımefendinin biri bura pazar yeri değil derken diğeri yan masada pazarlık yapıyor.Bende itiraz edince köy demi oturuyorsunuz yoksa sakat mısınız bu kampanyadan yararlanasınız deniyor.Bende bu beyler sakat değiller köyde de değiller bu kurum ayrı ayrı muamelemi yapıyor vatandaş arasında deyince siz iş yaptırmaya değil kavgaya gelmişsiniz deniyor.

Hakkını savunmak kavgaysa varın siz hesap edin.Şu anda burda kurum yok işinizi biz yapıyoruz deniliyor.Bu nasıl bir sistemdir internet kullanıldığı için nasıl olsa mecburlar bu hattı kapatamazlar mı diye düşünülüyor.Yani market değil pazar yerini dahi geçmiş.Şikayetçiyim bu sistemden.

Hülya 216 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Hülya Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön