03 Şubat 2014

Türk Telekom Kampanya Tanımlaması Yapamıyor

01.02.2014 ve 02.02.2014 tarihlerinde tam 4 kere müşteri hizmetleri ile her yöne 300 dakika hediye ( 12 ay taahhütle ) kampanyasına katılmak için işlem yapmaya çalıştım. Kaç kişiyle görüştüysem tanımlama yapamadılar. Bu ne kalitesiz ve kötü bir firma böyle basit bir kampanya tanımlaması yapamıyorlar insanı hasta ediyorlar telefonda.

Böyle şey görmedim ben ya. Türkiye'nin deviymiş, yahu bir kampanya tanımı yapamıyor müşteri temsilcileri telefonda bu mu oluyor devi olmak Türkiye'nin Telekom sektöründe.

Ümit 42 Okunma

Cevaplar

  • Ümit22 Şubat 2014

    Kaliteden yetim bir firma...!

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Ümit Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön