09 Aralık 2013

Türk Telekom Kampanya İle İlgili Aranmak İstemiyorum!

Son zamanlarda Türk Telekom müşteri hizmetlerinden aranıyorum. Yeni kampanyaları hakkında bilgilendirme maksadıyla yapmış oldukları aramaları son derece itici ve gereksiz buluyorum. Aynı zamanda yapmış olduğunuz bu aramalar neticesinde abonelerinizin değerli olan zamanından da çalmış oluyorsunuz.

Sayın Türk Telekom yetkilisi, yeni kampanyalarınız veya sonraki kampanyalarınız beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor, lütfen bir daha bu şekilde aramak suretiyle rahatsızlık vermeyiniz. Mevcut olan abone işlemleri ile ilgili herhangi bir sorun olmadığı sürece ne siz ararsınız ne de ben.

Metin 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Metin Altıntaş, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön