07 Mayıs 2014

Türk Telekom Kalıcı Çözüm Bekliyoruz!

Türkiye'nin başkenti Ankara'da merkezi bir yerde oturmamıza rağmen mahallemize 2,5 mbps hızlık internet hizmeti sağlanabiliyor. Dünyanın en pahalı internetlerinden birini kullanan bir ülke olamamıza rağmen başkentteki bu durum neden düzelmiyor?

Bu konuda Türk Telekom müdürlüğünde birçok numarayı aradım, ne zaman düzeleceğini kesin söyleyemiyoruz diyorlar; 2014 yılı içinde de olmaz diyorlar. 16. büyük ülkenin başkentinde internet sağlayıcı teknoloji şirketinin cevabı böyle geçiştirici olmamalı.

Sonuç olarak sorunum çözülmedi, gerçekçi çözüm getirmiyorlarsa sorumu cevaplandı diye kapatmasınlar.

Nedim 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön