27 Mart 2013

Türk Telekom Kağıt Fatura!

0352232**** telefonu kullanmaktayım. Defalarca kağıt fatura kullanmamam için aranmama rağmen kağıt fatura istediğimi ısrarla belirttim. 1 ay fatura gönderilmekte 10 ay fatura gönderilmemekte. Her defasında müşteri hizmetlerini arıyorum,bir ay sonra fatura gönderiliyor ama kalan aylarda gönderilmiyor.

En son 26/03/2013 günü müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesinde bana PTT ile görüşmem gerektiği gibi bir bahane söylendi. bu dertten muzdarip birçok arkadaşım da var. İşyeri olduğundan kağıt fatura gereklidir. Ayrıca ne konuşma yaptığımı görmek en doğal hakkım diye düşünüyorum. Bu yüzden Türk Telekom dan şikayetçiyim.

Ali 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön